valior

Möödunud neljapäeval Tallinnas kuulsid paljud Stockmanni külastajad sellist haruldast fraasi: „Mina olen konjakimaja omanik Antoine Braastad, proovige minu konjakit!“ Edasi
 
 
 • Konjakit
   
 • Calvados´i
   
 • Portveini
   
 • Armagnac´i
   
 • Brandy´t

  Eelmised küsitlused

  Tridens
  Avallone
  Prike
  Davidoff Cognac
  2003-03-22   


  Davidoffi konjakite taga on kaks meest, Zino Davidoff ja Kilian Hennessy. Mõlemad juhindusid elufilosoofiast: "Elus saab rahulduda vaid parimast."

  Kvaliteet, mida pakub Davidoffi kaubamärk, ja oskused, mida pakub maailmas esikohal olev konjakitootja, ongi Davidoffi konjakite edu saladuseks.

  Davidoffi konjakid on ainukene kaubamärk, mida Hennessy valmistab lisaks oma nime all toodetavatele konjakitele.


  COGNAC DAVIDOFF CLASSIC

  Toode: Cognac Davidoff Classic on valmistatud eaux-de-vie'dest, mis on laagerdatud uutes tammevaatides. See annab talle tamme, vanilje ja mee maitse ning aroomi. Need eaux-de-vie'd pärinevad neljast parimast istanduste piirkonnast: Grande- ja Pétite Champagne, Borderies ja Fins Bois.
  Vanus: Davidoff Classic konjak sisaldab umbes neljakümmet erinevat eaux-de-vie't, vanimad neist on 20-aastased.
  Värvus: Tume merevaik.
  Aroom: Esmalt tunnete rikkalike vanilje ning tamme kombineerituid aroome. Sellele järgneb tärkava metsa ning vananenud rooside aroomid.
  Maitse: Peale jõulist, ent tasakaalukat algust järgneb vanilje ja mee maik, mis annab meile märku tema pikast vanusest. Davidoff Classic'u maitse on tunda suulael kaua peale degusteerimist.


  COGNAC DAVIDOFF EXTRA

  Toode: Cognac Davidoff Extra on märkimisväärne segu vanadest eaux-de-vie'dest, mis on kõik väga rikkaliku maitsega. Neid laagerdatakse kaua, täielikuks valmimiseks möödub pikki aastaid. Alkoholi maht on 43%.
  Vanus: Davidoff Extra koosneb erinevatest eaux-de-vie'dest, millest mõned on laagerdunud tammevaatides üle 40 aasta.
  Värvus: Vana kuld.
  Aroom: Tugev ja intensiivne tamme aroom. Davidoff Extra sisaldab ka apelsini ning kuivanud puulehtede aroomi.
  Maitse: Rikkalik ja õline. Tamme maitse jääb suulaele nagu hea sigar pärast tõmbamist.

  Davidoffi konjakid sobivad suurepäraselt nautimiseks koos parimate sigaritega. Davidoff Extra konjaki pudel on suletud pika korgiga, pakendis on kaasas eraldi viimistletud kork pudeli hilisemaks sulgemiseks.

  Davidoff'i konjakid on saadaval Selveri supermarketites üle Eesti ning ARAXES alkoholikauplustes Tallinnas Vana-Viru 14, Narva mnt 19/23, Endla 45 ning Kristiine Keskuse esimesel korrusel. Konjakite hinnad:
  - Davidoff Cognac Classic 0,7 karbis: 549,00 EEK
  - Davidoff Cognac Extra 0,7 karbis: 1849,00 EEK


  Davidoff Cognac


  Tagasi
  Table 'www_cognac_ee.forum' doesn't exist