hennessy

Möödunud neljapäeval Tallinnas kuulsid paljud Stockmanni külastajad sellist haruldast fraasi: „Mina olen konjakimaja omanik Antoine Braastad, proovige minu konjakit!“ Edasi
 
 
 • Konjakit
   
 • Calvados´i
   
 • Portveini
   
 • Armagnac´i
   
 • Brandy´t

  Eelmised küsitlused

  Tridens
  Avallone
  Prike
  Maxime Trijol Napoleon
  2002-03-30   

  Maxime Trijol Napoleon konjakis on kasutatud nelja esimese kasvupiirkonna viinamarjadest saadud destillaati, mis on vähemalt 16 aastat laagerdunud Limousin'i tammevaatides.

  Nagu väikeste ja ühele perekonnale kuuluvate konjakitootjate puhul ikka, on ka Maxime Trijol Napoleoni puhul tunda hoolikat käsitööd
  ja kompromissitust kvaliteedi säilitamisel.

  Tulemuseks on rikkalik ja tasakaalustatud konjak, milles tunda vanilje nüanssi, samuti puuvilju ja veidi vürtse, mis annavad meeldiva järelmaitse.

  Maxime Trojol Napoleon on Eestis saadaval alates 2002 a. algusest, oma osa selle toote jõudmisele meie poelettidele on ka Eesti Konjakiklubi soovitustel. Kahjuks on Napoleon-klassi konjakite näol tegemist kaduva liigiga ja seda just tänu kunagi kvaliteeti tähendanud markeeringu "Napoleon" devalveerimise tõttu erinevat päritolu brandy-tootjate poolt.

  Seda rõõmustavam on fakt, et erinevalt enamustest riikidest on Eesti üks väheseid, kuhu Maxime Trijoli konjakimaja otsustas Napoleon'i tarnimist jätkata. Nii et kuni seda konjakit veel kaunis Roland-stiilis pudelis saadaval on, soovitame kindlasti ära proovida.

  Jaehind kauplustes 530-580 krooni. Parim hind ja valik Maxime Trijol konjakeid on ilmselt saadaval AS-i Grape firmakaupluses, mis asub Viru Hotelli vastas olevas Pritsimajas. Head proovimist !

  Grape

  Tagasi
  Table 'www_cognac_ee.forum' doesn't exist