remy

Möödunud neljapäeval Tallinnas kuulsid paljud Stockmanni külastajad sellist haruldast fraasi: „Mina olen konjakimaja omanik Antoine Braastad, proovige minu konjakit!“ Edasi
 
 
 • Konjakit
   
 • Calvados´i
   
 • Portveini
   
 • Armagnac´i
   
 • Brandy´t

  Eelmised küsitlused

  Tridens
  Avallone
  Prike
  Larsen XO
  2001-11-07   

  Larsen XO - segukonjak, mille komponendid pärinevad ainult Grande Champagne ja Fins Bois regioonidest. Nende kahe regiooni konjakitest segatud tooted on turul üpris haruldased.

  Grande Champagne annab tootele heledust, kergust ja pehmust ning Fins Bois omalt poolt vanusele iseloomulikke karakteristikuid. XO on ümar ja pehme, erakordselt vürtsika ja puuviljakoogi aroomiga, millele lisanduvad laimipuu ja küpsete puuviljade nüansid. Intensiivne lõpp, mõõdukas tanniinisisaldus.

  XO on pakendatud karahvini asemel tavalisse Larsen'i pudelisse, mida VS ja VSOP konjakitest eristab peale sildi ainult kullatud viikingilaeva reljeef pudeli küljel. Tõelise konjakisõbra jaoks on see ainult tervitatav, kuna toote hind on tänu sellele kindlasti tunduvalt taskukohasem.

  Larsen XO on Eesti turul uus toode, mis on piiratud koguses saadaval olnud alates 2001. aasta oktoobrist. 0,7-liitrise pudeli jaehind kauplustes on keskmiselt 720 krooni, mis XO-klassi konjaki eest pole sugugi palju.   Larsen

  Tagasi
  Table 'www_cognac_ee.forum' doesn't exist